Jsi osmák nebo deváťák a řešíš, kam po základce ?                     Zatím nemáš jasnou představu, co by tě v životě lákalo dělat ?               Ostatní se ptají, kam půjdeš z devítky, a ty nevíš co odpovědět ?               Máš více možností a plánů a nevíš, kterou variantu vybrat ?               Anebo jste rodič deváťáka (osmáka), který tyto otázky řeší ?  

 

Pokud je odpověď alespoň na jednu otázku ANO, pak je právě vám určený e-Book

ROZHODUJI SE, CO CHCI V ŽIVOTĚ DĚLAT

příručka určená deváťákům (a osmákům) přemýšlejícím o budoucím životě a profesním zaměření

(příručka je k dispozici pouze v elektronické formě jako eBook ve formátu PDF)

Proč si příručku pořídit?

Zjistíte, kde a jak nejlépe s přemýšlením o budoucnosti začít a co vše vzít v úvahu. Nebudete tak mít pocit, že vůbec nevíte, kde vlastně své hledání odstartovat, ani že jste v procesu hledání tak nějak ztracení...  

Budete mít po ruce systematický návod s jednotlivými kroky, které je vhodné při výběru budoucího povolání a profesního směřování udělat. To vše pomocí jasných otázek a úkolů.

     Podrobně se dozvíte, kde všude můžete hledat inspiraci i pomoc při svém rozhodování.

 

...

                  Co v příručce najdete

  • Devět tématických kapitol
    které vám ukáží různé možnosti a pohledy, z jakých se lze tématu KAM po devítce věnovat
  • Otázky k zamyšlení i konkrétní úkoly k vypracování
    obsahuje také popisy několika technik k výběru budoucího směřování, které je dobré si projít a vyzkoušet
  • Součástí eBooku je i řada odkazů
    na užitečné weby a další zdroje informací včetně odkazů na testy profesního zaměření a osobnostní testy (které lze absolvovat zdarma)

Obsah eBooku

Cena eBooku je 340 Kč

                   co o e-Booku říkají ti, kteří ho už četli

e-Book bych doporučila všem rodičům, kteří by chtěli svým dětem pomoci s hledáním toho, co je bude v životě bavit. E-Book podrobně rozebírá nejrůznější cesty, jak se dobrat k výsledku - rozhodnutí, které zaměstnání a škola by pro deváťáka byly vhodné. Při plnění úkolů pozná lépe nejen sebe, ale také se zamyslí například nad tím, co  spokojeně a úspěšně dělají lidé v jeho okolí.

Gabriela Němcová – máma osmačky

Krásný ebook, který je perfektně strukturovaný k tomu, aby navedl dítě k tomu,   co dělat po devítce. Moje dcera ho ale odmítla číst, protože další školu bere spíše jako nutnost a staví se k tomu tak, že je to jedno co vystuduje, i přes mé vysvětlení. Rozhodně ale stojí za to i pro rodiče tento ebook s dítetěm projít a čerpat z něho moudrost pro informovanost svých dětí. Ušetří to hodně času - než vyhledávat vše na internetu.  Jsem ráda, že je tento ebook na světě, mně rozhodně hodně pomohl a otevřel nové možnosti výběru školy pro dceru.

Růžena Janská – máma osmačky

     Příručka je sice určena deváťákům, ale rozhodně doporučuji, aby ji současně         (a nebo ještě před předáním deváťákovi) přečetli i rodiče. To proto, že příručka obsahuje hodně témat, tak aby věděli, jaké všechny možnosti při výběru povolání a budoucnosti jejich děti mají. A také aby měli přehled o tom, jaké úkoly a otázky má jejich deváťák vypracovávat nebo zodpovídat a mohli mu v tom být nápomocní, pokud o to jejich teenager bude stát 😊. Příručka je určitě skvělým zdrojem inspirace a pomocníkem pro všechny, kdo jsou ve svém rozhodování nerozhodní.

Jana Míková – rodič žáka osmé třídy

Pokud tedy nemáte jasnou představu, co byste v životě chtěli dělat... Pokud máte více nápadů a plánů a nevíte, který vybrat...

Pokud netušíte, kde se svým rozhodováním začít...

Pokud si chcete jednotlivé možnosti ujasnit...

Pokud toto řešíte se svým deváťákem...

 

Přečtěte si eBook Rozhoduji se, co chci v životě dělat